Wednesday, September 22, 2010

LOVE LOVE LOVE!

This: 

1 comment:

  1. Oh, I love it too! I saw this too and when I checked out how much the fabric she used is per yard it made me decide I could wait a bit! I can't exactly remember but it was something like $16 - 17.00 a yard. Yikes! But I can see why it's pricey. Look at all those gorgeous ruffles!

    ReplyDelete